The 2-Minute Rule for خرید خانه در استانبول

خرید ملک در ترکیه آسان است چراکه با هر بودجه ای که دارید می توانید ویلا یا آپارتمان موردنظر خود را خریداری کنید؛ اما خرید ویلای نوساز و ویلاهایی که امکان رشد بیشتری در طولانی مدت دارند، انتخاب بهتری است.

در کل اگر بخواهیم قیمت خانه در ترکیه به پول ایران را به شما بگوییم برای یک واحد یک خوابه حداقل ۹۰۰ میلیون تومان است.

سوم: آپارتمان های مدرن و متفاوت استانبول که مناسب برای همه سلیقه ها و خواسته ها می باشند.

انتظار می رود این کانال میلیارد ها دلار درآمدزایی برای ترکیه و به ویژه برای استانبول داشته باشد.

در حال حاضر، باهچه شهیر به عنوان یکی از مناطق لوکس شهر استانبول به شمار نمی رود، اما با توجه به خانه های جدیدی که در این محله در حال ساخت هستند، می توان این احتمال را داد که بعدها این منطقه به یکی از لوکس ترین مناطق استانبول تبدیل شود.

چگونه می توان جستجو این موضوع را شروع کرد، آیا واقعا آپارتمان های فروشی در استانبول با ارزش هستند؟

فاصله تا مرکز شهر و امکانات عمومی. هرچه آپارتمان به مدارس ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها و مراکز دولتی نزدیک تر باشد ، قیمت آن بالاتر خواهد بود و برعکس.

از آنجا که استانبول پرجمعیت ترین شهر ترکیه است و هنوز از سراسر جهان به اینجا مهاجرت می کنند، پروژه های املاک و مستغلات استانبول در اطراف این شهر وجود دارد. در حالی که اکثریت عمده این پروژه ها شامل مجتمع های آپارتمانی هستند، اما تعداد قابل توجهی از آنها ویلاهای مستقل و نیمه مستقل در مجتمع هستند.

شامل مکان هایی برای آرامش و رفع خستگی ، همچنین مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری می شوند.

منطقه باشاک شهیر از یک طرف به فرودگاه بین المللی آتاتورک راه دارد و می توانید با خرید ملک در این منطقه به راحتی به فرودگاه دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، این منطقه به لطف وجود جاده های مدرن، امکان دسترسی آسان را به مناطق دیگر استانبول می دهد. همه این ویژگی ها، باشاک شهیر را به یکی از پرسودترین مناطق در بخش املاک در استانبول تبدیل می کند.

ما مشتریان خود را از جریان سفر تا پیدا کردن خانه رویایی شان، امضای سند ملک و اقامت در آن راهنمایی می کنیم.

یافتن آپارتمان ارزان فروشی در استانبول برای افراد کم درآمد بسیار آسان است. همچنین املاک و مستغلات فروشی با قیمت های مناسب برای افراد پردرآمد وجود دارد.

اگر می‌خواین که ورزش‌های دریایی رو از یه جایی شروع کنید و یا همراه با خانواده از غذاهای دریایی یک رستوران با کیفیت لذت ببرید، وست مارینا رو به لیست اماکنی که قصد بازدیدش رو دارید اضافه کنید.

عمارت تاریخی مستقل در ایوپسلطان، کمربورگازعمارت فروشی با حفظ بافت تاریخی آن دقیقا بازسازی شده است.

https://evimistanbul.ir/tag/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87/

آیا با اجاره ملک در ترکیه امکان گرفتن اقامت ترکیه هست ؟
همانطور که در بالا اشاره کردیم اخذ خرید خانه استانبول اقامت ترکیه از مهم‌ترین مزایای خرید ملک در استانبول است. خرید ملک یا اقامت ترکیه از طریق اجاره ملک مساوی است با اخذ اقامت ترکیه. قسمت خوب ماجرا زمانی است که شما با اجاره ملک در ترکیه نیز می‌توانید اقامت ترکیه را کسب کنید چون کسانی که هنوز برای خرید ملک در ترکیه شک دارند و نمی‌دانند می‌توانند در این کشور زندگی کنند یا نه می‌توانند اقامت خود را از این طریق بگیرند. شما پس از خرید یا اجاره ملک اقامت موقت 1 ساله قابل تمدید خواهید گرفت که در آن اجازه کار نخواهید داشت.

افرادی که اقدام به اجاره ملک در ترکیه می کنند باید بدانند که به آنها اقامت توریستی یک ساله میدهند که با این نوع اقامت شما حق تحصیل و یا کار ندارید و برای این دو کار باید نوع اقامت خود را تغییر دهید، همچنین در گذشته شما می توانستید با تمدید سالانه به مدت پنج سال اقامت توریستی خود اخذ اقامت ترکیه کنید اما با توجه به قوانین جدید خرید ملک در ترکیه ۲۰۲۰ این امکان دیگر وجود ندارد و شما تنها یک سال اقامت توریستی ترکیه دریافت می کنید و قابل تمدید نیست مگر آنکه از آخرین روز اقامت توریستی شما یک سال گذشته باشد.

https://evimistanbul.ir/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *